تور دبی مهر ۹۶

تور دبی مهر ۹۶

همان طور که می دانید دبی یک شهر توریستی در جهان است و هر ساله توریست های زیادی از سراسر جهان به دبی مسافرت می کنند. دبی جاذبه های

دیدنی زیادی دارد از جمله اسکله های صاحل، پارک های تفریحی مفرح، موزه های قدیمی و سنتی و باغ های زیبا و…

دبی هتل های لوکس و شیک و با امتیاز و ستاره های بالا دارد. می توانید رستوران های خوبی در دبی پیدا کنید. حتی بهترین مراکز خرید در دبی وجود دارد. توریست ها از جاذبه های دیدنی دبی بسیار لذت می برند. ولی باید بدانید که قیمت غذا در هتل ها و رستوران های دبی گران است.

اختلاف ساعت دبی تا تهران در حدود نیم ساعت است.

اما از نظر آب و هوایی دبی در دایره کشور های گرم و خشک جهان است. آب و هوای دبی بستگی به مکان جغرافیایی دبی دارد که واقع در دریاهای خلیج فارس است. توریست ها تقریبا در تمام طول سال تابستان را مشاهده می کنند. در زمستان خیلی تفاوت در آب و هوا وجود ندارد ولی دمای قابل تحمل تری به نسبت تابستان دارد. واحد پولی دبی درهم است ولی دلار در دبی قابل قبول است.

مسافرت با تور برای دبی بسیار لذت بخش و خاطره انگیزر است.

چگونه می توانیم با  تور دبی مهر ۹۶  ماه همراه باشیم؟

می خواهید با تور در مهرماه ۹۶ به دبی بروید؟ باید وضعیت دبی در مهر ماه را بررسی کنیم.

به طور کلی می توان گفت که مسافرت دبی در هر شرایطی لذت بخش است . مسافرت به با تور دبی مهر ۹۶ ماه ایده ی خوبی است. چون از گرمای طاقت فرسای تابستان فاصله و آب و هوای بهتری دارد. ولی برای شما توریست ها بهتر است که ماه های نوامبر تا آپریل را برای مسافرت توری خود انتخاب کنید که آب و هوای دبی به بهترین وضعیت خود رسیده است.

|تور ارزان دبی

درباره نویسنده

client-photo-1
seo bartar

نظرات

پاسخ دهید