در مورد تور جزایر مالزی چه می دانید؟

تور جزایر مالزی::جزایر زیبای مالزی:

همان طور که می دانیم کشور مالزی یک کشور زیبای توریستی و تقریبا مسلمان نشین واقع در جنوب شرقی آسیا و  پایتخت آن کوالالامپور می باشد که جزایر  تفریحی زیبایی نیز دارد.

یکی از این جزایر تفریحی زیبا جزیره ی لنکاویLANGKAWI ISLAND)  )میباشد. در واقع لنکاوی یک مجمع الجزیره است متشکل از ۹۹ جزیره ی کوچک توریستی غیر قابل سکونت. هتل های واقع در این جزیره بسیار لوکس و مجلل می باشند.

این جزیره ی زیبا در گذشته های دور دارایی جنگل هایی با درخت های تو درتو  بود به همین دلیل منطقه ی خوبی برای کمینگاه دزدان دریایی بود.

بیشتر جاذبه های آن جزیره به علت تاریخ پر رمز و راز آن است.

از هیجان انگیز ترین مکان های قابل بازدید در لنکاوی پارک کروکودیلها می باشد. توریست ها اکثرا نمی خواهند اجرای زنده ی برنامه های کروکودیلها و کالسکه ای که کروکودیلها را می برند و یا حتی مسابقه ی بوکس انها را از دست دهند.

.

جزیره ی زیبای دیگری واقع در مالزی است به نام رادانگ (REDANG ISLAND) سوحل این جزیره پوشش مرجانی زیبا و مجذوب کننده ای دارند و محل مناسبی برای غواصی می باشد. توریست ها معمولا اقامت در جزایر مالزی را به اقامت در سایر هتل های درجه بالا ترجیح می دهند. چون معمولا  هتل های مالزی از تفاوت خاصی برخوردارند. اب و هوای ردانگ استوایی و تقریبا ۳۰ درجه ی سانتی گراد است.

و اما از بهترین جزایر مالزی جزیره ی پولاتو تیومان PULAU TIOMAN ISLAND  است. توریست ها از انکه تایم خود را در این جزیره سپری کنند احساس رضایت می کنند. ابشار های بسیار زیبایی در این جزیره وجود دارد. حتی منطقه ی لاک پشت ها هم جذابیت خاصی به این جزیره و اعتبار آن دارد.

جزیره ی  پنانگ(PANANG ISLAND)جزیره ای متفاوت برای تور مالزی است.زیرا مراکز خرید و فروشگاه های این جزیره اکثرا در کنار صاحل قرار دارند.

جِزیره ی سپادان(SIPADAN ISLAND) از عجیب ترین جزایر مالزی در صاحل شرق بورنىو فرار گرفته است. موجودات عجیبی در دریا وجود دارند که از این موجودات محافظت میشوند. البته شما می توانید نیز با غواصی کردن آن ها را مشاهده کنید.

جزیره ی پرهنتیان (PERHENTIAN ISLAND )

این جزیره ی زیبای دیگر هم در صاحل شمال شرق مالزی واقع شده است. ویژگی مهم این جزیره اب های زلال و شفاف آن است. به علاوه توریست ها می توانند از آب آن برای گردشگری و حتی شنا استفاده کنند. جنگل های استوایی زیبا هم در این جزیره وجود دارد. جای مناسبی برای تفریح و گردش توریست ها می باشد.

تور جزایر مالزی با گشت نوید

تور جزایر مالزی از نمونه ی تورهای هیجان انگیز به مقصد مالزی است که شما می توانید مناسب ترین آن را از آژانس هواپیمایی گشت نوید بخواهید.

تور مالزی | قیمت تور مالزی

درباره نویسنده

seo bartar

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید