تور تایلند آذر ۹۶

می خواهیم به تایلند سفر کنید. شرایط آن چگونه است؟

تور تایلند آذر ۹۶ :بی شک شما انتخاب خوبی را برای تور مسافرتی خود داشته اید. تایلند کشوری خوب و محبوب از نظر جهانگردی است. جاذبه های دیدنی بانکوک و سامویی واقعا فوق العاده است. حتی جزایر زیادی مانند جزیره ی پاتایا، پنانگ و سامویی در اطراف تایلند وجود دارند که مکان های خوبی برای گردش و تفریح است. تایلند شرایط سختی از نظر آب و هوا و یا دیگر عوامل ندارد.

پرواز شما از مقصد تهران به بانکوک حدود ۵ تا ۶ ساعت طول می کشد.

حرکت از مقصد بانکوک به پوکت هم چیزی حدود یک ساعت است.

اختلاف ساعت میان بانکوک و تهران حدود دو ساعت و نیم است.

شما از نظر هتل هم با مشکل خاصی مواجهه نخواهید شد. چون هتل های خوب و راحتی در تایلند وجود دارد. از دیگر ویژگی های خوب تایلند تنوع غذایی جالب در این کشور است. تایلندی ها به تنوع غذایی اهمیت ویژه ای می دهند.

تور تایلند آذر 96
تور تایلند آذر ۹۶

از نظر شرایط آب و هوایی تایلند در وضعیت بدی قرار ندارد. به طور کلی می توان گفت که تایلند به دلیل قرار داشتن در وضعیت جغرافیای گرمسیری تفاوت فصلی چندانی ندارد و فقط سه فصل در تایلند دیده می شود. فصل بارانی، فصل گرم و فصل سردی

اختلاف چندانی میان فصل ها وجود ندارد جز آنکه در فصل بارانی باران های استوایی وجود دارد. فصل گرم دما بیشترین درجه را دارد و فصل سرد که بیشتر در پاییز است بیشترین طرفدار را دارد.

تور تایلند برای آذر ماه چه ویژگی هایی دارد؟

تقریبا از آبان تا بهمن فصل خشک یا همان فصل سرد وجود دارد. این ماه ها تا آخر بهار بیشترین طرفداران را دارند و حتی بهترین زمان برای مسافرت توری شما به تایلند هستند.

تورهای تایلند برای آذر ماه بهترین گزینه است و بالاترین نرخ سال را دارد.

تور تایلند | قیمت تور تایلند | تور ارزان تایلند

درباره نویسنده

seo bartar

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.