تور بانکوک و سامویی

تور بانکوک و سامویی

 

تور بانکوک و سامویی
تور بانکوک و سامویی

ساموئی-بانکوکتور بانکوک و سامویی :: جزیره ی سامویی واقع شده در تایلند می باشدکه بعد از پوکت و چایگ بزرگترین جزیره ی تایلند به شمار می آید. همچنین جزیره ی سامویی از مقاصد بزرگ توریستی جهان است که هر ساله توریست های زیادی از ان جا دیدن می کنند. اب و هوای این جزیره گرم و مرطوب است. در سواحل این جزیره درختان بزرگ نارگیل و جنگل های گرمسیری زیادی روییده است. برخلاف دیگر جزایر تایلند این جزیره ناهموار و کوهستانی است.

از جاذبه های توریستی این جزیره می توان به سواحل زیبای آن از جمله چاونگ و سواحل ماسه ای لامای نیز اشاره کرد.

اگر می خواهید در این جزیره به شنا کردن مشغول باشید ساحل منام را انتخاب کنید که نسبتا عمیق است. این ساحل در فصل زمستان در معرض باد های شدید قرار نمی گیرد و به این دلیل همیشه محبوب است.

بیشترین جاذبه های تفریحی جزیره ی سامویی را طبیعت زیبای آن تشکیل داده است. چون طبیعت این جزیره کوهستانی است کوه های زیبایی درآن وجود دارد که معروف ترین آن کوه کاعوپوم است.

در این جزیره جاذبه های دیگری مانند تىاتر میمون ها ، مرزعه ی مارها، مزرعه ی کروکودیل ها ، باغ پروانه ها و حتی کمپ فیل ها اشاره کرد. اگر به این جزیره سفر کنید هیچگاه پشیمان نخواهید شد.

بانکوک در کجا واقع شده؟

بانکوک پایتخت کشور تایلند است که جاذبه های آن کم از جزایر اطرافش نیست.

جاذبه هایی چون مجموعه ی نیایشی وات فرا کاىو:

جاذبه های دیگری در بانکوک می توان یافت مانند چشم انداز بانکوک از  رودخانه ی فرایا، برنامه ی جالب غذا دادن به زرافه ها و یا گورخر ها در دنیای سافاری.

تور ترکیبی بانکوک و سامویی:

این تور برای نوروز ۹۶ ویژه ی اقامت ۷ شب تدارک دیده شده است که به صورت سه شب در بانکوک و چهار شب در سامویی با پرواز ماهان است.

تور بانکوک پاتایا  | تور سامویی

درباره نویسنده

client-photo-1
seo bartar

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید