تور بالی

بالی جزیره ای در اندونزی با ساحل های زیبا و فوق العاده که دریای نیلگون و زیبای آن می تواند هر بیننده ای را به خود جذب کند بالی جزیره ای مناسب برای ریلکس کردن و آرامش می باشد و با دیدن مناظر طبیعی این جزیره ذهن هر گردشگری خالی و آرام می شود همچنین برای تازه عروس داماد ها نیز می تواند گزینه ی بسیار مناسبی برای ماه عسل باشد چرا که سکوت و زیبایی های آن جا می تواند ماه عسلی  فراموش نشدنی برای آن ها رقم بزند.

پس اگر قصد سفری عالی و بی نظیر دارید که در کنار دریا و ساحل باشید شک نکنید که تور بالی می تواند یکی از برترین گزینه ها باشد.

قیمت تور بالی چند است و امکانات و شرایط آن چگونه است ؟

کسانی که تور بالی را انتخاب می کنند از قیمت و امنیتشان در تور هراس دارند و نمی دانند که تور آن به چه صورت انجام می پذیرد که خوشبختانه آژانس هواپیمایی گشت نوید این مشکل را به کلی برطرف کرده است و با ارائه ی بهترین قیمت ها شما را به توری فوق العاده می فرستد که می تواند بهترین تور زندگی شما نیز باشد پس اگر می خواهید از قیمت های تور بالی مطلع شوید می توانید از طریق پکیج زیر اقدام نمایید و با کلیک بر روی PDF آن را دانلود نموده و مشاهده فرمایید.

پکیج تور بالی کلیک ========>   PDF

 

اگر نیاز به اطلاعات بیشتری درباره ی بالی و چگونگی برگزاری تور بالی دارید می توانید با شماره 22332753-021 تماس گرفته و اطلاعات کافی را با صحبت کردن با مشاوران ما بدست آورید.

همچنین اگر بخواهید درباره ی آب و هوای بالی بدانید که از ضروری ترین اطلاعات سفر است باید بدانید که آب و هوای این جزیره استوایی ( گرم و مرطوب ) که تغییرات فصلی اندکی دارد و دمای آن بین 20 تا 33 درجه در طول سال تغیر می کند.

تور بالی

تور بالی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *