تور استانبول

تور استانبول گشت نوید یکی از بهترین تور ها می باشد که در آن بهترین خدمات را به شما خواهیم داد.

توراستانبول با اجرای آژانس هواپیمایی گشت نوید بصورت پروازهای چارتری با ایرلاین های داخلی و خارجی همه روزه با ساعات پروازی متنوع انجام می شود.

تور استانبول از 3 شب و چهار روز شروع شده و تا 7 شب و 8 روز میتواند اجرا شود که نرمال آن بطور معمول که از طرف مسافرین تقاضا می شود ، 4 شب و 5 روز می باشد که معمولاً تور استانبول در تمامی سال استقبال خوبی نسبت به تورهای خارجی دیگر دارد.

استانبول تنها شهری است که به دو قسمت آسیایی و اروپایی تقسیم می شود که مسافرین این مطلب را باید برای سفر به این شهر تاریخی و مملو از مساجد زیبا با سنگفرشهای خاص بدانند.

مسافرین برای تقاضای تور استانبول در ابتدا باید محل اقامت خود را در استانبول مشخص نمایند که این وظیفه به عهده کانترهای فروش می باشد. کانترهای فروش این شرکت با اطلاعات و تخصص بسیار بالایی که دارند در خدمت هموطنان گرامی هستند که قصد خرید تور استانبول را دارند.

تور استانبول – پرواز معراج – 3 شب و 4 روز

PDF

تور استانبول – پرواز معراج – 4 شب و 5 روز

PDF

 

در واقع در قسمت آسیایی هتل های 3 ستاره بسیار معمول است و کسانی که دنبال تورهای بسیار ارزان می باشند و صرفاً جهت خرید و یا مراودات کاری میروند این تورها را انتخاب میکنند. اما بیشتر تقاضاها برای توراستانبول در قسمت اروپایی و میدان تکسیم می باشد که از نظر درجه هتل ها نسبت به قسمت آسیایی یا آکسارای بالاتر بوده و از تنوع بیشتری برخوردار است.

تور ارزان استانبول

تور ارزان استانبول

ایرلاین هایی که پرواز برای تور استانبول دارند :

پرواز ماهان ،پرواز اطلس ، پرواز تابان ،پرواز آسمان ،پرواز قشم ایر ، پرواز ایران ایر

به جز ایرلاین ایران ایر ، همه پروازها روزانه انجام می شود.

ساعت پروازی ایرلاین به استانبول:

ایرلاین ماهان ( پرواز ایرباس)
ساعت رفت : 06:50      برگشت22:10

ساعت رفت : 18:55      برگشت 22:10

ساعت رفت : 06:50      برگشت 10:35

ساعت رفت : 18:55      برگشت10:35

ایرلاین ایران ایر ( دوشنبه – چهارشنبه – جمعه پرواز دارد)

ساعت رفت : 06:45    برگشت: 10:10

ایرلاین تابان ( پرواز ایرباس)

ساعت رفت : 19:20 و 23:05

ساعت برگشت  :  22:30 و 02:10

ایرلاین قشم ایر ( پرواز ایرباس)

ساعت رفت : 00:45 و برگشت: 03:50

ایرلاین آسمان  ( پرواز بوئینگ گاهی هم ایرباس)

ساعت رفت : 23:00  و برگشت: 02:00

ایرلاین اطلس  ( پرواز ایرباس)

ساعت رفت : 05:00 و برگشت:22:20

از لحاظ کیفیت پرواز ، ماهان و اطلس جت در صدر قرار دارند و از لحاظ نرخ های ارزان پروازی ، تابان و قشم ایر از همه ارزان ترند.

تور استانبول

تور استانبول

هتل در استانبول (انواع هتل و قوانین آنها)

فاصله فرودگاه با هتل ها اغلب بین 30 دقیقه تا یک ساعت می باشد.

طبق قوانین هتل ها در سراسر دنیا، ساعت تحویل اتاق  14:00  ( CHECK IN) و ساعت تخلیه اتاق  12:00 ( CHECK OUT) می باشد. البته این ساعت ها طبق قوانین هر هتل قابل تغییر است.

اکثر هتل های استانبول فقط شامل صبحانه هستند که سرو صبحانه بین 7 تا 11 صبح می باشد.

تور استانبول

تور استانبول

در خصوص ناهار و شام ، مسافر می تواند این خدمات را اضافه بر تور با پرداخت هزینه ای جدا خریداری نماید. این خرید را مسافر می توند در هر زمانی که مایل بود انجام دهد( چه قبل سفر و چه در طول سفر)

استاندارد هتل ها در کشور ترکیه پایین تر از استاندارد جهانی است به همین علت ، هتل های پیشنهادی از طرف رزرواسیون گشت نوید 4 یا 5 ستاره می باشد.

بهترین منطقه استانبول ، منطقه تکسیم یا تقسیم TAKSIM می باشد. این منطقه دسترسی بسیار عالی به مراکز خرید دارد و بهترین رستوران های استانبول در این منطقه واقع هستند. علاوه بر این هر گونه وسیله نقلیه جهت تردد به تمام نقاط شهر در دسترس می باشد.

10 جاذبه توریستی استانبول :

 

استانبول شهری است که فرهنگ و تاریخ خوب و قدیمی آن را می پوشاند ، که ترکیب آن ها شهری با جاذبه های گردشگری  هیجان انگیز فراوانی را برای مسافران جهان و علاقه مند به سفر فراهم میکند.  این شهر در طول دوران نوسنگی تاسیس شد، استانبول امروز شهری است مدرن که میراث تاریخی خود را از طریق مساجد، قصر سلطنتی و کلیساهای بزرگ و بازارهای باستانی حفظ کرده است.این شهر زیبا و پهناور بین شرق و غرب وجود دارد ، بزرگترین شهر ترکیه دارای مکان های زیبایی برای تمام بازدیدکنندگان است.  ما در اینجا 10 جاذبه گردشگری برتر استانبول را برای شما توضیح داده ایم:

10- برج گالاتا Galata Tower

دارای طولی به اندازه 67 متر(219 فیت) است ، وقتی که شما بالای برج استانبول باشید نما و منظره زیبا از این شهر قدیمی و نما های اطراف آن به شما ارائه می دهد. این برج سنگی که در قرون وسطی ساخته شد که به عنوان برج مسیح نیز شناخته شده است ، بلندترین ساختمان ساخته شده در سال 1349 میلادی می باشد. که امروزه هم به عنوان ساختمانی بلند در این شهر قرار دارد . ااین برج در طی قرون مختلف تعمیر و نگهداری شده است و برای مدتی هم از این برج برای دیده بانی آتش سوزی استفاده کرده اند. امروزه  بالای این برج شامل یک کافه، رستوران و باشگاه شبانه است و دارای آسانسور می باشد که در آنجا می توانید از  مناظر زیبای شهر لذت ببرید.

9- موزه باستان شناسی استانبول Istanbul Archaeological Museum

یکی از مهم ترین موزه های در ترکیه، موزه باستان شناسی استانبول است که در واقع شامل سه موزه:  موزه باستان شناسی، موزه شرق باستان و موزه کیوسک چهارخانه است.این سه موزه ترکیب حاوی بیش از 1 میلیون اشیاء از تمدن سراسر جهان است. در سال 1891 تاسیس شد، این اولین موزه ترکیه بوده است و در زمین کاخ توپکاپی واقع شد. کاشی کیوسک قدمت آن به   1472 باز میگردد.موزه شامل هزاران مصنوعات گرانبهاییست از جمله تابوت اسکندر کبیر.

8- کلیسای چوراChora Church

کلیسای چورا ممکن است کمی از راه گردشگری آسیب دیده باشد، اما بازدیدکنندگان می گویند که هنر بیزانس زیبا است و تلاشی که برای این کلیسا شده است خیلی زیباست و واقعا ارزش دیدن دارد. موزاییک با شکوه و نقاشی های دیواری زندگی عیسی مسیح و مادرش مریم را به زیبایی به تصویر کشیده است. کلیسای چوره به عنوان نجات دهنده مقدس شناخته شده است . و از آن به عنوان یکی از زیباترین معماری های بیزانسی یاد می شود. قدمت آن به دوره ای از کنستانتین باز می گردد، چوره یک صومعه در سال های اولیه آن زمان بود .  چند قرن بعد، آن را یک مسجد تبدیل کردند  و در سال 1948، آن را به یک موزه تبدیل کردند.

7- آب انبار کلیسا (قصر سلطنتی) Basilica Cistern

اب انبار کلیسا در قرن ششم به دستور امپراطور روم ژوستین توسط  ساکنین استانبول ساخته شد.گردشگران بعد از بازدید این محل به تکنولوژی و فن آوری موجود در روم باستان پی می برند و بسیار متعجب می شوند به دلیل اینکه این تکنولوژی ها برای آن دوره پیشرفته بوده است. مخزن زیرزمینی، فقط چند قدم دورتر از مسجد آبی، در سایت یک کلیسا که در قرن سوم ساخته شد ساخته شده است. به عنوان کاخ غرق شده نیز معروف است، مخزن می تواند تا 2.8 متر مکعب آب نگهداری کند.

6- کاخ دلمه باغچه Dolmabahce Palace

لوکس، با شکوه و زیبا تنها برخی از صفات  برای توصیف کاخ دلمه باغچه است کاخی که با کاخ ورسای مقایسه می شود. این کاخ که در قرن 14 ساخته شده برای ساختش از 14 تن برگ طلا استفاده شده است، پر زرق و برق ترین کاخ ترکیه معماری سنتی عثمانی با سبک های اروپایی نئوکلاسیک، سبک باروک و روکوکو را در هم آمیخته است. این کاخ خانه شش سلاطین در سال های 1856-1924بوده است ، و لوستر کریستال آن را به عنوان بزرگترین لوستر جهان می شناسند که هدیه ای از ملکه ویکتوریا به این کاخ بوده است. مکان ساخت کاخ دلمه باغچه عالی است که این کاخ درامتداد خط ساحلی بسفر ساخته شده است.

5- مسجد سلیمانیه Suleymaniye Mosque

بازدید کنندگان از مسجد سلیمانیه می گویند که زیبایی و آرامش آنجا باعث القای حس معنویت به آن ها می شود. این مسجد روی تپه سوم استانبول در سال 1550 به دستور سلطان سلیمان بزرگ ساخته شد. این مسجد با شکوه ترکیبی از معماری اسلامی و بیزانسی است که باعث زیبایی کم نظیرمسجد سلیمانیه شده است. این مسجد در سال های متعدد آسیب های فراوانی دید به خصوص در جنگ جهانی اول که باعث صدمه مسجد شد ولی در اواسط قرن 20 دوباره باز سازی شد. مسجد توسط چهار مناره ساخته شده است که نشان دهنده ی ساخت مسجد توسط یک سلطان است. هنگامی که مسجد سلیمانیه ساخته شد گنبد مسجد بلندترین بنای شهر بود.

4- بازار بزرگ Grand Bazaar

مسافرانی که علاقهمند به خرید هستند بازار بزرگ را در سفر خود به استانبول از دست ندهند ، بازار بزرگ را با 5000 مغازه یکی از بزرگترین بازار های سرپوشیدهی دنیا می دانند. روزانه حدود یک چهارم میلیون جمعیت برای خرید به این بازار می روند، این بازار دارای جنس هایی از قبیل جواهرات ، فرش ها ، ادویهجات ، ترشیجات ، عتیقه جات و سرامیک های دست ساز رنگی است. این بازار در سال 1461 ساخته شد و امروزه دارای دو مسجد ، چهار فواره  و دو حمام بخار است. اینجا جایی است که خریداران سکه های قدیمی، طلا و جواهر، سنگ های قیمتی، سلاح منبت کاری و مبلمان عتیقه پیدا می کنند.

3- کاخ توپکاپی Topkapi Palace

کاخ توپکاپی یکی از مکان هایی است که نباید آن را از دست بدهید و یا با عجله از آن بگذرین کاخ توپکاپی ترکیبی از تاریخ و مناظر طبیعی بسیار زیباست.کاخ توپکاپی در تاریخ امپراطوری عثمانی بسیار پر اهمیت بوده است ، کاخ توپکاپی توسط پنج کیلومتر (3.1 مایل) دیوار سنگی و 27 برج احاطه شده است. توپکاپی که ساخت آن به قرن 15 برمی گردد، بر روی تپه مشرف به دریای مرمره، بسفر و شاخ طلایی واقع شده است. در یک زمان از آن به عنوان محل اقامت رسمی سلطنتی سلاطین امپراتوری عثمانی و مقر دولت ترکیه استفاده می کرده اند، اما در حال حاضر موزه است که به عنوان بزرگترین و قدیمی ترین کاخ در جهان است. بازدید کنندگان می توانند یک نگاه اجمالی از محله های حرمسرا، که در آن دولت کار می کرد، مجموعه ای از سلاح های قدیمی استفاده شده توسط سلاطین، آشپزخانه کاخ با مجموعه چینی بزرگ، و خزانه داری با مجموعه خود از جواهرات و ساعت های عتیقه ببینند و از آن لذت ببرند.

2- مسجد آبی Blue Mosque

مسجد آبی، در اوایل قرن 17 ساخته شده است که همچنان برای عبادت و نماز مسلمانان فعال است. این به این معنی است که بازدیدکنندگان باید در وقت بازدید خود دقت داشته باشند زیرا درب این مسجد به منظور عبادت مسلمانان در طول پنج بار نماز روزانه برای گردشگران بسته می شود. همه ی گردشگران باید کفش خود را در بیاورند و خانم ها باید موی خور را بپوشانند. این مسجد دارای گنجینه گرانبهایی همانند 20000 کاشی و سرامیک در طرح های مختلف گل لاله و 200 پنجره شیشه ای رنگ آمیزی شده و طرح های پیچیده دیگری است . مسجد آبی که به دست سلطان احمد ساخته شد نام خود را از گنبد و کاشی های داخل خود گرفته است.

1- مسجد ایاصوفیه Hagia Sophia

مسجد ایاصوفیه خانه ای برای عبادت است که به چند مذهب مختلف خدمت کرده است. این مسجد زمانی که در سال 537 ساخته شد برای یک اسقف یونانی بوده است ، برای تقریبا شش دهه در قرن 12، یک کلیسای کاتولیک روم بوده است. در سال 1453 به مسجد تبدیل شد و تا سال 1931 تا قبل از بسته شدن به عنوان مسجد از آن استفاده می کردند و دوباره آن را در سال 1935 به عنوان موزه بازگشایی کردند.

قيمت توراستانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول

 

 تور استانبول ارزان, تور استانبول از تبریز, تور استانبول فروردین 95, تور استانبول نوروز 96, تور استانبول از اهواز, تور استانبول از شیراز, تور استانبول از مشهد, تور استانبول از اصفهان, تور استانبول اسفند, تور استانبول از تهران و تور استانبول با قطار, تور استانبول با پرواز ماهان, تور استانبول با پرواز اطلس جت, تور استانبول با پرواز تابان, تور استانبول با پرواز ترکیش, تور استانبول با پرواز قشم ایر, تور استانبول با اطلس جت, تور استانبول با پرواز آسمان, تور استانبول با اتوبوس, تور استانبول, تور استانبول تابستان 95, تور استانبول لحظه آخری, تور استانبول تابستان 95, تور استانبول مهر 95, تور استانبول تابستان 95, تور استانبول شهریور 95, تور استانبول شهریور 95, تور استانبول در ماه رمضان, تور استانبول در ماه رمضان 95, تور استانبول در اردیبهشت 95, تور استانبول در نوروز 95, تور استانبول در مهر ماه, تور استانبول در خرداد 95, تور استانبول در ماه رمضان 95, تور استانبول در اصفهان, تور استانبول زمستان 95, تور استانبول عید 95, عکس های تور استانبول, تور استانبول قیمت, تور استانبول کریسمس 2016, تور استانبول نوروز

6 thoughts on “تور استانبول

 1. مسلمان می‌گه:

  من که واقعا لذت بردم توری پر انرژی و خوب بود تور استانبول گشت نوید و در عین حال امن برای تمامی مسافرین این تور.تشکر می کنم از گشت نوید.

  1. مدیری می‌گه:

   واقعا عالی بود تور استانبول در هتل سی وی کی پارک بوسفوروس را من براتون پیشنهاد میکنم خیلی هتل خوبیه.

 2. مرادی می‌گه:

  با اینکه شرایط استانبول در این ماه های اخیر نا امن بود ولی امن ترین تور را با تور استانبول گشت نوید تجربه کردم.
  با تشکر از زحمات شما

 3. محسنی می‌گه:

  سلام…با تشکر از زحمات شما
  من یک خریدار پوشاک ترک هستم…با تور های استانبول مختلفی مسافرت رفتم.ولی واقعا تور استانبول گشت نوید از همه متفاوت تر و تور ارزانی بود و هرچی سرچ کردم گشت نوید در تمامی تور ها خدمات بسیار عالی داشت.
  تور استانبول لحظه آخری
  تور استانبول ارزان
  تور استانبول قیمت
  تور استانبول اسفند 95
  تور استانبول نوروز 96
  تور استانبول از تبریز
  تور استانبول بهمن 95
  تور استانبول از مشهد

  1. رازی می‌گه:

   سلام آقای محسنی
   من با شما موافقم و خسته نباشید میگم به شرکت گشته نوید به دلیل تور استانبول بسیار متفاوت

 4. kiyomars می‌گه:

   

  جستجوهای مربوط به تور استانبول در گوگل روی لینکهای زیر کلیک نمایید تا مستقیم وارد گو گل شوید و سرچ را دنبال کنید
  تور استانبول لحظه آخری
  تور استانبول ارزان
  تور استانبول قیمت
  تور استانبول نوروز 96
  تور استانبول از تبریز
  تور استانبول اسفند 95
  تور استانبول از مشهد
  تور استانبول از اصفهان
  جستجوهای مربوط به تور استانبول لحظه آخری
  تور لحظه آخری استانبول از تبریز
  تور لحظه آخری استانبول از اصفهان
  تور لحظه آخری استانبول از شیراز
  تور لحظه آخری استانبول بهمن 95
  تور لحظه آخری استانبول از مشهد
  تور لحظه آخری استانبول 95
  تور استانبول ارزان
  تور لحظه آخری استانبول اسفند 95

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *