تور استانبول

istanbul-net تور استانبول چرا اینقدر گردشگر و توریست خارجی دارد؟

 

معمولا کسی و یا آژانس وجود  ندارد که در مورد تور استانبول و تور های آن مطلبی در سایتش نباشد. مردم به چند دلیل به استانبول سفر می کنند که:

1-بزرگترین دلیل مسافرت به استانبول تجارت است و یا خرید لوازم ، پوشاک و  اجناس ترک از بازار های استانبول.

2- استانبول تنها شهر بزرگی است در جهان که اروپا و آسیا را به هم وصل کرده و نصف آن در اروپا و نصف دیگر شهر در آسیا قرار دارد با دریا و ساحل و رستورانهای فراوان. تقریبا در همه نقاط شهر  میتوان نقاط تفریحی ،هتل و رستورانها را دید و در آن اتراق کرد.

7شهریور تور استانبول گشت نوید یکی از بهترین تور ها می باشد که در آن بهترین خدمات را به شما خواهیم داد.

توراستانبول با اجرای آژانس هواپیمایی گشت نوید بصورت پروازهای چارتری ، با ایرلاین های داخلی و خارجی همه روزه با ساعات پروازی متنوع انجام می شود.

تور استانبول از 3 شب و چهار روز شروع شده و تا 7 شب و 8 روز میتواند اجرا شود که نرمال آن بطور معمول که از طرف مسافرین تقاضا می شود . 4 شب و 5 روز می باشد که معمولاً تور استانبول در تمامی سال استقبال خوبی نسبت به تورهای خارجی دیگر دارد.استانبول تنها شهری است که به دو قسمت آسیایی و اروپایی تقسیم می شود که مسافرین این مطلب را باید برای سفر به این شهر تاریخی و مملو از مساجد زیبا با سنگ فرشهای خاص بدانند.مسافرین برای تقاضای تور استانبول در ابتدا باید محل اقامت خود را در استانبول مشخص نمایند که این وظیفه به عهده کانترهای فروش می باشد. کانترهای فروش این شرکت با اطلاعات و تخصص بسیار بالایی که دارند در خدمت هموطنان گرامی هستند که قصد خرید تور استانبول را دارند.

تور استانبول – پرواز معراج –  4 شب و 5 روز

PDF

تور استانبول

تور استانبول

چرا تور استانبول را با آژانس گشت نوید سفر کنیم؟

1- آژانس گشت نوید تور های چارتی را هواپیمایی زاگرس و دیگر شرکتهای هواپیمایی طرف قرار داد است . بنابراین تور ارزان دارد

2-گشت نوید با هتلهای زیادی  در استانبول طرف قرار داد است قیمت هتلها ارزان   و دست اول برای آژانس ماست.

3- کادر مجرب و  و ظیفه شناس گردشگری در گشت نوید همیشه آماده پاسخ می باشند.

4- عضو هیت مدیره این شرکت  فردی با سابقه  بازنشستگی هواپیمایی ایران ایر وجود دارد پس از نظر تجربی تجربه بالایی دارد.

5- افراد در بخش تور های خارجی به چند زبان دنیا آشنایی کامل دارد. و هر گونه مشکل  تور ها را در اسرع وقت  می تواند حل نماید.

6- تمام شهر های ترکیه را آزانس گشت نوید با تورهای  مختلف پشتیبانی و ساپورت می نماید و رد همه تورهای ترکیه  گشت نوید حضور دارد.

7- تور ارزان نوروزی و تور استانبول نوروز در  آزانس گشت نوید بیشترین مسافرین  را همیشه دارد.

8- تور استامبول در گشت نوید در تمامی فصول و ماهها به تناوب انجام می گیرد.

9-اطلاعات پروازی و هموار کردن تورها در زمان تعیین شده از اهداف اصلی ماست.

10-شناسایی هتل های خوب  و در دست ساخت همیشه از الویت های ما برای راحتی مسافران عزیز می باشد.

11-تور های مختلف همیشه در آژانس گردشگری  ما با پکیج های مختلف آماده خدمت رسانی و قابل پیش بینی است.

12- برنامه ریزی برای اجرای تورهای گردشگری هر ماه چندین بار آنالیز و بررسی می گردد.

 

ایرلاین هایی که پرواز برای تور استانبول دارند :

 تور استانبول  با پرواز ماهان ،پرواز اطلس ، پرواز تابان ،پرواز آسمان ،پرواز قشم ایر ، پرواز ایران ایر

به جز ایرلاین ایران ایر ، همه پروازها روزانه انجام می شود.

ساعت پروازی ایرلاین به استانبول:

ایرلاین ماهان ( پرواز ایرباس)
ساعت رفت : 06:50      برگشت22:10

ساعت رفت : 18:55      برگشت 22:10

ساعت رفت : 06:50      برگشت 10:35

ساعت رفت : 18:55      برگشت10:35

ایرلاین ایران ایر ( دوشنبه – چهارشنبه – جمعه پرواز دارد)

ساعت رفت : 06:45    برگشت: 10:10

ایرلاین تابان ( پرواز ایرباس)

ساعت رفت : 19:20 و 23:05

ساعت برگشت  :  22:30 و 02:10

ایرلاین قشم ایر ( پرواز ایرباس)

ساعت رفت : 00:45 و برگشت: 03:50

ایرلاین آسمان  ( پرواز بوئینگ گاهی هم ایرباس)

ساعت رفت : 23:00  و برگشت: 02:00

ایرلاین اطلس  ( پرواز ایرباس)

ساعت رفت : 05:00 و برگشت:22:20

از لحاظ کیفیت پرواز ،  تور  استانبول با ماهان و تور هواپیمایی اطلس جت در صدر قرار دارند و از لحاظ نرخ های ارزان پروازی ، تور استانبول تابان و تور هواپیمایی قشم ایر از همه ارزان ترند.

تور استانبول

تور استانبول

چه هتلهایی در استانبول قرار دارند؟ (انواع هتل و قوانین آنها)

البته ما  تعدادی از هتلهای استانبول را در سایت قرار دادیم هتل های زیادی  در استانبول وجود دارد که متناسب با فرهنگ و ذائقه اقوام مختلف طرف قرار داد با کشورهای مختلفی هستند.

 1. هتل گرند حیات استانبول
 2. هتل گرند اوزتانیک استانبول
 3. هتل سوئیس استانبول
 4. هتل الیت ورد استانبول
 5. هتل گرند جواهر استانبول
 6. هتل سورملی استانبول
 7. هتل رامادا پلازا استانبول
 8. هتل گلدن پارک استانبول
 9. هتل گلدن ایج 1 استانبول
 10. هتل کریستال استانبول
 11. هتل یورو پلازا استانبول
 12. هتل گرند خلیج استانبول
 13. هتل لیون استانبول
 14. هتل گرند هیلاریوم استانبول
 15. هتل آل سیزن استانبول
 16. هتل گلدن هیل استانبول
 17. هتل توپکاپی استانبول
 18. هتل سابنا استانبول
 19. هتل مارینیم استانبول
 20. هتل گلدن ایج 2 استانبول

فاصله فرودگاه با هتل ها اغلب بین 30 دقیقه تا یک ساعت می باشد.

طبق قوانین هتل ها در سراسر دنیا، ساعت تحویل اتاق  14:00  ( CHECK IN) و ساعت تخلیه اتاق  12:00 ( CHECK OUT) می باشد. البته این ساعت ها طبق قوانین هر هتل قابل تغییر است.اکثر هتل های استانبول فقط شامل صبحانه هستند که سرو صبحانه بین 7 تا 11 صبح می باشد.

تور استانبول

تور استانبول

در خصوص ناهار و شام ، مسافر می تواند این خدمات را اضافه بر تور با پرداخت هزینه ای جدا خریداری نماید. این خرید را مسافر می تواند در هر زمانی که مایل بود انجام دهد( چه قبل سفر و چه در طول سفر)

استاندارد هتل ها در کشور ترکیه پایین تر از استاندارد جهانی است به همین علت ، هتل های پیشنهادی از طرف رزرواسیون گشت نوید 4 یا 5 ستاره می باشد.

بهترین منطقه استانبول ، منطقه تکسیم یا تقسیم TAKSIM می باشد. این منطقه دسترسی بسیار عالی به مراکز خرید دارد و بهترین رستوران های استانبول در این منطقه واقع هستند. علاوه بر این هر گونه وسیله نقلیه جهت تردد به تمام نقاط شهر در دسترس می باشد.

تور ارزان استانبول

10جاذبه توریستی استانبول  را بهتر بشناسیم؟؟

استانبول شهری است که فرهنگ و تاریخ خوب و قدیمی آن را می پوشاند ، که ترکیب آن ها شهری با جاذبه های گردشگری  هیجان انگیز فراوانی را برای مسافران جهان و علاقه مند به سفر فراهم میکند.  این شهر در طول دوران نوسنگی تاسیس شد، استانبول امروز شهری است مدرن که میراث تاریخی خود را از طریق مساجد، قصر سلطنتی و کلیساهای بزرگ و بازارهای باستانی حفظ کرده است.این شهر زیبا و پهناور بین شرق و غرب وجود دارد ، بزرگترین شهر ترکیه دارای مکان های زیبایی برای تمام بازدیدکنندگان است.  ما در اینجا 10 جاذبه گردشگری برتر استانبول را برای شما توضیح داده ایم:

10- برج گالاتا  استانبول کجاست ؟Galata Tower

دارای طولی به اندازه 67 متر(219 فیت) است ، وقتی که شما بالای برج استانبول باشید نما و منظره زیبا از این شهر قدیمی و نما های اطراف آن به شما ارائه می دهد. این برج سنگی که در قرون وسطی ساخته شد که به عنوان برج مسیح نیز شناخته شده است ، بلندترین ساختمان ساخته شده در سال 1349 میلادی می باشد.که امروزه هم به عنوان ساختمانی بلند در این شهر قرار دارد . این برج در طی قرون مختلف تعمیر و نگهداری شده است و برای مدتی هم از این برج برای دیده بانی آتش سوزی استفاده کرده اند. امروزه  بالای این برج شامل یک کافه، رستوران و باشگاه شبانه است و دارای آسانسور می باشد که در آنجا می توانید از  مناظر زیبای شهر لذت ببرید.

9- موزه باستان شناسی استانبول را بشناسیم ؟Istanbul Archaeological Museum

یکی از مهم ترین موزه ها در ترکیه، موزه باستان شناسی استانبول است که در واقع شامل سه موزه:  موزه باستان شناسی، موزه شرق باستان و موزه کیوسک چهارخانه است.این سه موزه ترکیب حاوی بیش از 1 میلیون اشیاء از تمدن سراسر جهان است. در سال 1891 تاسیس شد، این اولین موزه ترکیه بوده است و در زمین کاخ توپکاپی واقع شد. کاشی کیوسک قدمت آن به   1472 باز میگردد.موزه شامل هزاران مصنوعات گرانبها است از جمله تابوت اسکندر کبیر.

8- کلیسای چورای استانبول مربوط به کدام قرن است ؟Chora Church

کلیسای چورا ممکن است کمی از راه گردشگری آسیب دیده باشد، اما بازدیدکنندگان می گویند که هنر بیزانس زیبا است و تلاشی که برای این کلیسا شده است خیلی زیباست و واقعا ارزش دیدن دارد. موزاییک با شکوه و نقاشی های دیواری زندگی عیسی مسیح و مادرش مریم را به زیبایی به تصویر کشیده است. کلیسای چورا به عنوان نجات دهنده مقدس شناخته شده است . و از آن به عنوان یکی از زیباترین معماری های بیزانسی یاد می شود. قدمت آن به دوره ای از کنستانتین باز می گردد، چورا یک صومعه در سال های اولیه آن زمان بود .  چند قرن بعد، آن را یک مسجد تبدیل کردند  و در سال 1948، آن را به یک موزه تبدیل کردند.

7- آب انبار کلیسا در کجای استانبول واقع شده است؟ (قصر سلطنتی) Basilica Cistern

آب انبار کلیسا در قرن ششم به دستور امپراطور روم ژوستین توسط  ساکنین استانبول ساخته شد.گردشگران بعد از بازدید این محل به تکنولوژی و فن آوری موجود در روم باستان پی می برند و بسیار متعجب می شوند به دلیل اینکه این تکنولوژی ها برای آن دوره پیشرفته بوده است. مخزن زیرزمینی، فقط چند قدم دورتر از مسجد آبی، در سایت یک کلیسا که در قرن سوم ساخته  شده است. به عنوان کاخ غرق شده نیز معروف است، مخزن می تواند تا 2.8 متر مکعب آب نگهداری کند.

6- کاخ دلمه باغچه  استانبول  واقعا زیباست!!!! Dolmabahce Palace

لوکس، با شکوه و زیبا تنها برخی از صفات  برای توصیف کاخ دلمه باغچه است کاخی که با کاخ ورسای مقایسه می شود. این کاخ که در قرن 14 ساخته شده برای ساختش از 14 تن برگ طلا استفاده شده است، پر زرق و برق ترین کاخ ترکیه معماری سنتی عثمانی با سبک های اروپایی نئوکلاسیک، سبک باروک و روکوکو را در هم آمیخته است. این کاخ خانه شش سلاطین در سال های 1856-1924بوده است ، و لوستر کریستال آن را به عنوان بزرگترین لوستر جهان می شناسند که هدیه ای از ملکه ویکتوریا به این کاخ بوده است. مکان ساخت کاخ دلمه باغچه عالی است که این کاخ درامتداد خط ساحلی بسفر ساخته شده است.

5- مسجد سلیمانیه  در کدام منطقه استانبول است ؟Suleymaniye Mosque

بازدید کنندگان از مسجد سلیمانیه می گویند که زیبایی و آرامش آنجا باعث القای حس معنویت به آن ها می شود. این مسجد روی تپه سوم استانبول در سال 1550 به دستور سلطان سلیمان بزرگ ساخته شد. این مسجد با شکوه ترکیبی از معماری اسلامی و بیزانسی است که باعث زیبایی کم نظیرمسجد سلیمانیه شده است. این مسجد در سال های متعدد آسیب های فراوانی دید به خصوص در جنگ جهانی اول که باعث صدمه مسجد شد ولی در اواسط قرن 20 دوباره باز سازی شد. مسجد توسط چهار مناره ساخته شده است که نشان دهنده ی ساخت مسجد توسط یک سلطان است. هنگامی که مسجد سلیمانیه ساخته شد گنبد مسجد بلندترین بنای شهر بود.

4- بازار بزرگ استانبول کجای استانبول واقع شده است؟Grand Bazaar

مسافرانی که علاقمند به خرید هستند بازار بزرگ را در سفر خود به استانبول از دست ندهند ، بازار بزرگ را با 5000 مغازه یکی از بزرگترین بازار های سرپوشیده ی دنیا می دانند. روزانه حدود یک چهارم میلیون جمعیت برای خرید به این بازار می روند، این بازار دارای جنس هایی از قبیل جواهرات ، فرش ها ، ادویه جات ، ترشیجات ، عتیقه جات و سرامیک های دست ساز رنگی است. این بازار در سال 1461 ساخته شد و امروزه دارای دو مسجد ، چهار فواره  و دو حمام بخار است. اینجا جایی است که خریداران سکه های قدیمی، طلا و جواهر، سنگ های قیمتی، سلاح منبت کاری و مبلمان عتیقه پیدا می کنند.

3- کاخ توپکاپی Topkapi Palace

کاخ توپکاپی یکی از مکان هایی است که نباید آن را از دست بدهید و یا با عجله از آن بگذرید کاخ توپکاپی ترکیبی از تاریخ و مناظر طبیعی بسیار زیباست.کاخ توپکاپی در تاریخ امپراطوری عثمانی بسیار پر اهمیت بوده است ، کاخ توپکاپی توسط پنج کیلومتر (3.1 مایل) دیوار سنگی و 27 برج احاطه شده است. توپکاپی که ساخت آن به قرن 15 برمی گردد، بر روی تپه مشرف به دریای مرمره، بسفر و شاخ طلایی واقع شده است. در یک زمان از آن به عنوان محل اقامت رسمی سلطنتی سلاطین امپراتوری عثمانی و مقر دولت ترکیه استفاده می کرده اند.

اما در حال حاضر موزه است که به عنوان بزرگترین و قدیمی ترین کاخ در جهان است. بازدید کنندگان می توانند یک نگاه اجمالی از محله های حرمسرا، که در آن دولت کار می کرد، مجموعه ای از سلاح های قدیمی استفاده شده توسط سلاطین، آشپزخانه کاخ با مجموعه چینی بزرگ، و خزانه داری با مجموعه خود از جواهرات و ساعت های عتیقه ببینند و از آن لذت ببرند.

2- مسجد آبی Blue Mosque

مسجد آبی، در اوایل قرن 17 ساخته شده است که همچنان برای عبادت و نماز مسلمانان فعال است. این به این معنی است که بازدیدکنندگان باید در وقت بازدید خود دقت داشته باشند زیرا درب این مسجد به منظور عبادت مسلمانان در طول پنج بار نماز روزانه برای گردشگران بسته می شود. همه ی گردشگران باید کفش خود را در بیاورند و خانم ها باید موی خور را بپوشانند. این مسجد دارای گنجینه گرانبهایی همانند 20000 کاشی و سرامیک در طرح های مختلف گل لاله و 200 پنجره شیشه ای رنگ آمیزی شده و طرح های پیچیده دیگری است . مسجد آبی که به دست سلطان احمد ساخته شد نام خود را از گنبد و کاشی های داخل خود گرفته است.

1- مسجد ایاصوفیه Hagia Sophia

مسجد ایاصوفیه خانه ای برای عبادت است که به چند مذهب مختلف خدمت کرده است. این مسجد زمانی که در سال 537 ساخته شد برای یک اسقف یونانی بوده است.برای تقریبا شش دهه در قرن 12، یک کلیسای کاتولیک روم بوده است. در سال 1453 به مسجد تبدیل شد و تا سال 1931 تا قبل از بسته شدن به عنوان مسجد از آن استفاده می کردند و دوباره آن را در سال 1935 به عنوان موزه بازگشایی کردند.

قيمت توراستانبولتور ارزان استانبول|توردبیتور مالزي| تور تايلندتور آنتاليا|تور روسیه

تور استانبول ارزان
تور استانبول از تبریز
تور استانبول فروردین 96
تور استانبول نوروز 96
تور استانبول از اهواز
تور استانبول از شیراز
تور استانبول از مشهد
تور استانبول از اصفهان
تور استانبول اسفند
تور استانبول از تهران
تور استانبول با قطار
تور استانبول با پرواز ماهان
تور استانبول با پرواز اطلس جت
تور استانبول با پرواز تابان
تور استانبول با پرواز ترکیش
تور استانبول با پرواز قشم ایر
تور استانبول با اطلس جت
تور استانبول با پرواز آسمان
تور استانبول با اتوبوس
تور استانبول تابستان 96
تور استانبول لحظه آخری
تور استانبول تابستان 96
تور استانبول مهر 96
تور استانبول تابستان 96
تور استانبول شهریور 96
تور استانبول شهریور 96
تور استانبول در ماه رمضان
تور استانبول در ماه رمضان 96
تور استانبول در اردیبهشت 96
تور استانبول در نوروز 96
تور استانبول در مهر ماه
تور استانبول در خرداد 96
تور استانبول در ماه رمضان 96
تور استانبول در اصفهان
تور استانبول زمستان 96
تور استانبول عید 96
عکس های تور استانبول
تور استانبول قیمت
تور استانبول کریسمس 2016
تور استانبول نوروز

 

قیمت تور استانبول

244 پاسخ به “تور استانبول”

 1. ساجده ساحلی می‌گه:

  وقتتون بخیر میخواستم بپرسم قیمت تور استانبول در کدام فصل اررزان تر است ؟

 2. اتنا نارستانی می‌گه:

  سلام. بیشترین نرخ تور استانبول چقدر است؟

 3. ماندانا قاسم خانی می‌گه:

  سلام وقتتون بخیر.تور ارزان استانبول با چه ایرلاینی میشه ارزون ترین تور را تهیه کرد؟؟

 4. راحیل گرگانی می‌گه:

  سلام خسته نباشید. قیمت تور استانبول با هواپیمای ترکیش پایین تر است یا معراج؟

 5. راحیل گرگانی می‌گه:

  سلام تور استانبول که با چه پروازهای دارید؟

 6. شقایق حقانی می‌گه:

  سلام. مرسی از اطلاع رسانی تون راجب تور استانبول.

 7. ایسان کلاهی می‌گه:

  سلام. قیمت تور استانبول روی سایتتون خیلی عالی مرسی.

 8. ابراهیم نوری می‌گه:

  سلام.هزینه تور استانبول با تعطیلات چقدر بیشتر؟؟

 9. ایدین مالایی می‌گه:

  سلام.تور استانبول تو تکسیم از همه جا گرون تره؟

 10. ساغر سالاری می‌گه:

  پکیج تور استانبول خیلی خوب بود.ممنونم

 11. میترا رضایی زاده می‌گه:

  سلام
  خدمات تور استانبول لطفا بفرمایید؟؟

 12. پارمیدا. بالایی می‌گه:

  سلام
  تور استانبول بیمه مسافرتی هم داره?

 13. بهزاد بیاتی می‌گه:

  سلام
  تور استانبول ترانسفر فرودگاهی هم داره؟

 14. اراز طاهری می‌گه:

  سلام
  تور استانبول گشت شهری هم داره؟؟

 15. امیر رضا رضایی می‌گه:

  سلام
  تور استانبول ویزا میخواد؟؟

 16. زهره بابایی می‌گه:

  سلام
  تور استانبول میخواستم به نظر شما هتل منطقه آکسارای بگیرم بهتره یا تکسیم؟؟

 17. طاها فردوسی می‌گه:

  سلام. تور استانبول از شهرستان هم امکان رزرو دارد؟

 18. صادق صادقی می‌گه:

  سلام. تور استانبول رو هتل سمینال هم دارید؟؟

 19. مجید میلادی می‌گه:

  سلام. برای اطلاع بیشتر برای تور استانبول به چه شماره ای زنگ بزنم؟

 20. مسیح محسننیا می‌گه:

  سلام قیمت تور استانبول نوروز هزینه اش خیلی زیاد میشه؟؟

 21. سپهر بهرامی می‌گه:

  سلام. وقتتون بخیر قیمت تور استانبول برای 5 شب اقامت در هتل 4 ستاره چقدر است؟

 22. صدف فارابی می‌گه:

  با سلام خدمت شما ميخواستم بدونم قيمت تور استانبول در دی ارزانتر است يا در بهمن ماه ؟

 23. کبری کریمی می‌گه:

  سلام. چرا قیمت تور استانبول با هتل سی وی کی انقدر گرونه؟

 24. ارزو سعیا می‌گه:

  سلام وقتتون بخیر.کدام فصل تور استانبول ارزان تر هست؟

 25. طناز زاهدی می‌گه:

  سلام . میخواستم بپرسم چرا قیمت تور استانبول برای یک نفر بیشتر در میاد؟

 26. محمود محمودی می‌گه:

  سلام.چرا قیمت تور استانبول فصل پاییز پایین تر؟؟؟؟؟؟؟

 27. حانی سهروردی می‌گه:

  سلام قیمت تور استانبول برای دسامبر میاد پایین؟

 28. سمیه دامغانی می‌گه:

  سلام .لطفا جاذبه های گردشگری تور استانبول بفرمایید؟

 29. ترمه می‌گه:

  سلام
  من از تور ارزان استانبول گشت نوید واقعا راضی بودم واقعا ممنون از زحمات بی وقفه شما

 30. تینا می‌گه:

  سلام
  خسته نباشید
  من تورارزان استانبول میخواستم میشه شماره تلفنتونو لطف کنید

 31. شمیم می‌گه:

  سلام
  باعرض پوزش
  تور ارزان استانبول باپرواز معراج هم دارین؟؟

 32. اعظم صالحی می‌گه:

  سلام. هتل تور استانبول نرخ پایین و کدام منطقه دارید؟؟

 33. داریوش دامغانی می‌گه:

  سلام.برای تور استانبول میشهاونجا ماشین کرایه کرد؟؟

 34. یاشار یاسری می‌گه:

  سلام.پکیج تور استانبول از چه طریقی میتونیم ببینیم؟

 35. مانی قره باغی می‌گه:

  سلام. تور استانبول ترانسفرهم دارید

 36. عباس حسین زاده می‌گه:

  سلام .تور استانبول با ایرلاین ماهان هم دارید؟؟

 37. پیمان پور نعمتی می‌گه:

  وقتتون بخیر.ارزانترین قیمت تور استانبول چه ماهی میتونم برم؟

 38. سمانه قاسمیان می‌گه:

  سلام. تور استانبول بیمه داره؟؟

 39. شیما اشراقی می‌گه:

  سلام خسته نباشید.تور استانبول گشت شهری هم داره؟؟

 40. سحر بیگلری می‌گه:

  سلام برای اطلاع از جاذبه های توریستی تور استانبول از چه طریقی میتونم مطلع بشم؟

 41. نسیم کیانی می‌گه:

  سلام خسته نباشید تور استانبول میخواستم میشه لطفا شماره تلفن اژانس بفرمایید؟

 42. جواد خدایی می‌گه:

  تور استانبول عالی بود.ممنون اززحمات شما

 43. شکوفه محسنی می‌گه:

  سلام.تور استانبول با هتل 3*دارید؟؟

 44. طاهره بیات می‌گه:

  سلام.تور استانبول میخواستم میشه لطفا ادرس ازانس بفرمایید؟؟

 45. مهسا نورزاده می‌گه:

  سلام.تور استانبول برای عید میشه از الان رزرف کرد؟؟

 46. سمیرا عباسی می‌گه:

  وقتتون بخیر.تور استانبول شما چارتر دارید؟؟

 47. سحر کیشی می‌گه:

  سلام.تور استانبول اتاق معمولا چند تخت است؟؟؟

 48. زهرا ناصرصرافا می‌گه:

  سلام برای تور استانبول چند کیلو بار میتونیم بیاریم؟؟

 49. مسعود محمدی نژاد می‌گه:

  سلام. تور استانبول تلفنی هم میشه رزرف کرد؟

 50. مجید یزدانی می‌گه:

  سلام خسته نباشید.تور استانبول قیمتش طبق پکیج ؟؟

 51. سعید سودایی می‌گه:

  سلام خسته نباشید.گشت شهری تور استانبول کجامیبرن؟؟

 52. ایمان دلدار می‌گه:

  سلام.طول پرواز تور استانبول چند ساعت هست؟

 53. عرفان اذری می‌گه:

  سلام.هتلهای تور استانبول ناهار وشام هم داره؟؟

 54. محسن خرمی می‌گه:

  سلام.تور استانبول برای عید دارید؟

 55. ازاده نامی می‌گه:

  سلام.تور استانبول چند روز دارید؟؟

 56. مهدی دانشگر می‌گه:

  سلام.تور استانبول ترانسفر داره؟

 57. مرجان سامی می‌گه:

  سلام. تور استانبول با گشت نوید عالی بود.یکی از سفرهای به یاد موندنی شد برام.ممنونم

 58. فرشته شالچی می‌گه:

  سلام وقتتون بخیر . نرخ ارزان ترین هتل برای تور استانبول ؟

 59. صبا مرادوند می‌گه:

  سلام.پکیج تور استانبول از چه طریقی میتونیم ببینیم؟؟

  • sama kamali می‌گه:

   سلام
   شما میتوانید جهت مشاهده پکیج و قیمت های تور استانبول به سایت گشت نوید مراجعه نمایید و یا برای اطلاع از آفر ها عضو کانال تلگرام گشت نوید @gashte_navid شوید

 60. سمانه سلیمانی می‌گه:

  سلام.قیمت تور استانبول با اژانس گشت نوید عالی بود .خواستم تشکرکنم ممنون

 61. وحید وحیدی می‌گه:

  سلام خسته نباشید تور استانبول هزینه یک نفر با دونفر متفاوت؟؟

  • sama kamali می‌گه:

   سلام
   بله اگر 2 نفره به تور استانبول برید برای هر کدام قیمت مناسب تری است تا اگر یک نفره سفر کنید زیرا تور برای یک نفر به همراه یک اتاق دو نفره محاسبه میگردد.

 62. مرجان حسنی می‌گه:

  سلام. امکاناتو خدماتی که روی تور استانبول هست لطفا بفرمایید؟؟

 63. ندا قهرمانی می‌گه:

  سلام برای تور استانبول عوارض خروج به عهده مسافر یا اژانس؟؟

 64. صدیقه یاوری می‌گه:

  سلام وقتتون بخیر. برای تور استانبول هتل در اکسارای ارزان تر یا تکسیم ؟؟

 65. morteza ahmadi می‌گه:

  تور مالزی با پرواز ایر آسیا گرونه؟

 66. اسماعیل اسماعیلی می‌گه:

  سلام می خواستم تور استانبول برم ادرس اژانس لطفا اطلاع میدید؟

  • sama kamali می‌گه:

   سلام
   دوست عزیز شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تور استانبول و دریافت مشاوره از همکاران ما به نشانی : خیابان بنی هاشم-نبش خیابان خرمیان-مجتمع پارسیان-دفتر گشت نوید مراجعه نمایید.

 67. میبثمشهبازی می‌گه:

  سلام .تور استانبول با پرواز معراج بهتر یا ماهان؟؟

  • sama kamali می‌گه:

   سلام
   پیشنهاد گشت نوید برای سفر به تور استانبول با پرواز معراج میباشد.
   البته پرواز های معراج و ماهان ایرباس A300-600 که هم کیفیت هم هستند تنها تفاوت میان این دو پرواز قیمت مناسب تر پرواز معراج میباشد.

 68. میبثم گل محمدی می‌گه:

  سلام وقتتون بخیر. لطفا نرخ هتلهای که تکسیم هست برای اذر ماه با پرواز معراج حدودا چه نرخی دارید؟؟

  • sama kamali می‌گه:

   سلام
   برای سفر به تور استانول با شرایط مورد نظر میتوانید به پکیج موجود در سایت گشت نوید مراجعه نمایید تا از قیمت تور استانبول اطلاع دقیق به دست آورید.

 69. کامیار کاویان می‌گه:

  سلام. افر تور استانبول از کجا میتونیم مطلع بشیم؟؟

 70. کیمیا صفایی می‌گه:

  تور استانبول

 71. کی مرام می‌گه:

  پرواز معراج برا تور اسانبول از تهران چه ساعتیه؟

 72. لیلا حسین زاده می‌گه:

  سلام خسته نباشید.تور استانبول حداقل چند شب دارید؟؟

 73. راحله احمدی می‌گه:

  سلام .تور استانبول نرخ میدی لطفا؟

  • sama kamali می‌گه:

   سلام عزیزم
   قیمت تور استانبول با توجه به نوع هتل/نوع پرواز و تاریخ سفر شما متفوات است.
   شما برای اطلاع دقیق از قیمت تور استانبول یا به پکیج که در سایت موجود است مراجعه کنید و یا با گشت نوید تماس بگیرید همکاران ما راهنماییتون کنند.

 74. ناهید ناصری می‌گه:

  سلام.لطفا هتل های خوب در تکسیم معرفی کنید؟

 75. رومینا رحیم زاده می‌گه:

  سلام خسته نباشید.تور استانبول با چه ایرلاین های دارین؟

 76. نیما سعادتی می‌گه:

  سلام.تور استانبول بهتر یا انتالیا؟

 77. تینا بهرامی می‌گه:

  سلام.ارزان ترین تور استانبول حدودا در چه قیمتی؟

 78. هنگامه اذری می‌گه:

  سلام.تور استانبول برای این هفته افر دارید؟

 79. مسعئد مسعودی می‌گه:

  سلااااااااااااااااااااااااااام.سفر با تور استانبول اژانس گشت نوید عالییییییییییییییییییییییی.مرسی از زحمات شما

 80. شایان شهرامی می‌گه:

  سلام.واحد پول برای تور استانبول ؟

 81. مهدی باقری می‌گه:

  سلام.برای تور استانبول مرکز خرید ارزان بفرمایید لطفا؟

 82. نسترن قاسمی می‌گه:

  سلام. تور استانبول با چه ایرلاین های پرواز دارد؟

 83. شبنم ناظمی می‌گه:

  سلام.چرا قیمت تور استانبول در شهریور ماه گران تر هست؟

 84. محسن ظفری می‌گه:

  سلام خسته نباشید.قیمت هتل تور استانبول دراکسازای لطفا بفرمایید؟

 85. ندا تیامی می‌گه:

  سلام.لطفا چند تا هتل 4* در تکسیم برای تور استانبول معرفی کنید ؟مرسی

 86. همایون محمدی می‌گه:

  سلام برای خرید تور استانبول تاریخ انقضا پاسپورت حداقل باید چقدر باشد؟

 87. امید احسنی می‌گه:

  سلام.میخواستم بپرسم برای فردا شب تور استانبول دارید؟

 88. کامران یاری می‌گه:

  سلام.من چند ماه پیش تور استانبول هتل رامادا رفتم عالی بود.تشکر از زحمات شما

 89. ناصر ناصریان می‌گه:

  سلام.برای تور استانبول برای بهمن ماه کی باید اقدام بکنیم؟

 90. شیوا محمدی پور می‌گه:

  سلام.هتل خوب برای تور استانبول در کدام منطقه بهتر هست؟

 91. وحید نصیری می‌گه:

  سلام.تور استانبول با گشت نوید عالی بود.ممنونم

 92. سارا یاوری می‌گه:

  سلام.قیمت تور استانبول در تعطیلات چقدر بیشتر هست؟

 93. ساسان سامی می‌گه:

  سلام.برای تور استانبول قیمت مجرد باچند نفر متفاوت هست؟

 94. مینا سعدی می‌گه:

  سلام.تور استانبول حداقل تا چند شب دارید؟

 95. سمیه احمدی می‌گه:

  سلام.قیمت تور استانبول در چه فصلی ارزان تر هست؟

 96. نگار یزدی می‌گه:

  سلام. میشه لطفا بگید واحد پول برای تور استانبول ؟

 97. مسیح نعمتی می‌گه:

  سلام .میخواستم با تور استانبول سفرکنم الان هوا مناسب هست برای رفتن؟

 98. ریحانه احمدی می‌گه:

  سلام قیمت تور استانبول نوروز 96 را می خواهم؟

 99. مهدی مهدوی می‌گه:

  با سلام من باتور استانبول اژانس گشت نوید زیاد سفر کردم وخیلی راضیم.ممنونم از زحمات شما

 100. محمد امین می‌گه:

  با سلام و خسته نباشید خدمت شما من قیمت تور استانبول با پرواز معراج و پرواز تابان را دارم .هم نرخ هستند کدام پرواز بهتر است؟

 101. میترا جوانی می‌گه:

  سلاااااااام. سفر تور استانبول با اژانس گشت نوید فوق العاده بود.تشکر

 102. سحر بنیانی می‌گه:

  سلام وقتتون بخیر . برای تور استانبول قیمت هتل رامادا برای پنج شب ؟

 103. رضا می‌گه:

  سلام قیمت تور استانبول در پکیج هتل د سیتی پورت که 895 می باشد تا 10 آبان اعتبار دارد؟

 104. علیرضا می‌گه:

  سلام
  قیمت تور استانبول برای اربعین همین نرخهای سایت است؟

 105. فریبا می‌گه:

  سلام
  قیمت تور استانبول و خدمات شما در سایت بروز هستند؟

 106. سمیرا می‌گه:

  با سلام خدمت پرسنل محترم گشت نوید
  من 1 ماه پیش با تور شما سفر به استانبول داشتم و از خدمات بسیار راضی بودم الان برای قیمت تور استانبول برای ماه آذر نرخ می خواهم.

 107. لیلا خانی می‌گه:

  باسلام. من وهمسر و پسر2 ساله ام قصد سفر باتور استانبول را داریم میخواستم در مورد خدمات نگهداری از کودک در هتلهای انجا بپرسم؟

 108. سهیلا می‌گه:

  سلام لطفا اعلام کنید قیمت تور استانبول در چه فصلی ارزونتر می باشد؟

 109. سارا می‌گه:

  سلام روز بخیر
  قیمت تور استانبول با هتل چراغان رو می خوام .
  ممنون

 110. مهتا میرزایی می‌گه:

  سلام وقتتون بخیر .من با تور استانبول گشت نوید سفرکردم عالی بود.تشکر از زحمات شما

 111. ایدا بادران می‌گه:

  سلام خسته نباشید.می خواستم بدونم سفربا تور استانبول بهتر یا اینکه خودمان برویم؟

 112. ایدا بادران می‌گه:

  سلام.ایا در حال حاضر سفربا تور استانبول نیاز به پاسپورت یا ویزا دارد؟

 113. SOGOL می‌گه:

  سلام قیمت تور استانبول با پرواز ماهان می شه بدید؟

 114. لیلا فومنی می‌گه:

  در چه زمان سال قیمت تور استانبول مناسب تر است؟

 115. محسن عیوضی می‌گه:

  آیا گشت نوید به غیر از تور استانبول تور شهر های دیگر ترکیه را اجرا میکند؟

 116. مرتضی گنجعلی می‌گه:

  با سلام قیمت تور استانبول در صورتی یک نفر باشم متفاوت است؟

 117. محسن مرادی می‌گه:

  سلام میخواستم بدونم بلیت تور استانبول برای امروز دارید؟

 118. نگار پریانی می‌گه:

  باسلام لطفا تفاوت اصطلاح تور استانبول وپکیج استانبول را در تعاریف گردشگری بفرمایید؟

 119. ندا مولایی می‌گه:

  سلام قیمت تور استانبول برای نوروز 96 را از چه طریقی می توانم چک کنم؟

 120. نوشین محبی می‌گه:

  سلام وقتتون بخیر. چه هتلهای را برای تور استانبول پیشنهاد می کنید؟

 121. دنیا نیاری می‌گه:

  سلام خسته نباشید.اگربا تور استانبول سفرکردیم هراتفاقی افتاد که احتیاج به پلیس داشتیم چکارباید بکنیم؟

 122. زهراناصری می‌گه:

  سلام وقتتون بخیر .برای تور استانبول حداقل چندماه بایدتاریخ انقضا مانده باشد که بتوانیم واردترکیه شویم؟

 123. زهرا دانا می‌گه:

  سلام. من بخوام برای تفریح و خرید به ترکیه برم تور استانبول بهتر یاشهرهای دیگرترکیه؟

  • sama kamali می‌گه:

   با سلام
   دوست عزیز بستگی داره که شما دنبال خرید باشید استانبول و برای حالت جزیره ای آنتالیا و انالیا ساحل و دریا می باشد با مراجع به سایت و مکانهای دیدنی در سایت می توانید انتخاب نمایید

 124. مینا فردوسی می‌گه:

  سلام خسته نباشید من چندبار با تور استانبول اژانس گشت نوید سفرکردم وهربار لذت بردم .کمال تشکر را از کانترشما دارم.

 125. علی کاشی می‌گه:

  سلام وقتتون بخیر.من با تور استانبول میخواستم سفرکنم یک سوال داشتم کرایه تاکسی در استانبول به دلار پرداخت کنیم یا لیره؟

 126. حامدجباری می‌گه:

  سلام خسته نباشید.بهترین فصل سال برای تور استانبول چه فصلی هست؟

 127. مهرداد حمیدی می‌گه:

  سلام برای تور استانبول میشه لطفا مراکز خریداستانبول معرفی کنید؟

 128. میلاد حامدی می‌گه:

  سلام .میشه لطفا جاذبه های گردشگری فوق العاده تور استانبول بفرمایید؟

 129. علی رضایی می‌گه:

  سلام . چه مراکزخرید ارزان قیمتی برای تور استانبول هست؟

 130. سارا فرامرزی می‌گه:

  باسلام میخواستم بپرسم قیمت تور استانبول 12ابان یا13ابان برم چقدره؟؟

 131. سعید دانشگر می‌گه:

  سلام .میخواستم از توراستانبل استفاده کنم ولی چون برای خرید میرم میخواستم بدونم چه ماهی از سال قیمتهای مراکز خریدنسبتا پایین ترهست؟

 132. هادی مرادی می‌گه:

  سلام خسته نباشید.چارتر تور استانبول معمولا چندشب هست؟

 133. لیلا حسن زاده می‌گه:

  سلام .برای تور استانبول چارتردارید اگه هست باچه پروازی دارید ؟

 134. سارا محمدی می‌گه:

  باسلام وعرض خسته نباشید. چه خدماتی روی تور استانبل دارید ؟

 135. سارا محمدی می‌گه:

  باسلام وعرض خسته نباشید. میشه لطفا بفرماییدچه خدماتی برای تور استانبل دارید؟

 136. مطهره حسینی می‌گه:

  باسلام.شماره تلگرام دارید که هروقت تور استانبول افرخورد مابتونیم مطلع بشیم؟

 137. مریم اطیابی می‌گه:

  با عرض سلام خدمت شما. میشه لطفا چندتاهتل خوب در تکسیم دراذر ماه بهم معرفی کنید که نرخ تور استانبول متوسط باشه

  • sama kamali می‌گه:

   باعرض سلام
   اگر دوستار سفر تور استانبول در آذر ماه می باشید.هتل راماد در تکسیم که هتل 4 ستاره انتخاب کنید. برای اطلاعات بیشتر می توانید برای اطلاعات بیشتر از آژانس گشت نوید با شماره 22332753 مطلع شوید.

 138. سمیرا نوری می‌گه:

  باعرض سلام .میخواستم بدونم پایین نرین نرخ توراستانبل برای چه ماههای از سال هست؟

  • sama kamali می‌گه:

   با عرض سلام
   پائین ترین نرخ در تور استانبول در پائیز می باشد . و شما می توانید با انتخاب تور استانبول در گشت نوید از طرح های ویژه پائیزی برای مسافرتی جذاب و خاطره انگیز استفاده کنید.

 139. امیرلو می‌گه:

  من کارم بهینه سازی سایت است هر چی سرچ می کنم می بینم شما در صفحه اول گوگل میشه کمک کنید تا سایتم بیاد صفحه اول………

  تور استانبول کریسمس 2016, تور استانبول کاسپین, تور استانبول گیتی رز, تور استانبول گردشگران, تور استانبول گردي, تور استانبول گرند هالیک, تور استانبول گرگان, تور استانبول گشت آسا, تور گردشگری استانبول, تور گروهی استانبول, تور گردشگري استانبول, تور استانبول لحظه آخری, تور استانبول لوتوس شیراز, تور استانبول لحظه آخري, تور استانبول لحظه آخری 94, تور استانبول لاچین سیر, تور استانبول لحظه آخری 92, تور استانبول لحظه آخری 93, تور استانبول لحظه, تور استانبول لست سکند, تور استانبول لحظه آخری دی 93, تور استانبول ماه رمضان 95, تور استانبول مهر 95, تور استانبول مرداد, تور استانبول مسافران, تور استانبول مهر 93, تور استانبول مهر 92, تور استانبول مرداد 92, تور استانبول ماه رمضان 94, تور استانبول ماه رمضان, تور استانبول نوروز 95, تور استانبول نوروز 94, تور استانبول نوروز 93, تور استانبول نوروز, تور استانبول نوروز ٩٣, تور استانبول نوروز 94 از تبریز, تور استانبول نوروز 92, تور استانبول نوروز ۹۳, تور استانبول نوروز 94 ارزان, تور استانبول نوروز٩٤, تور استانبول و آنتالیا, تور استانبول ویژه عید فطر, تور استانبول ویژه ماه رمضان, تور استانبول ويژه عيد فطر, تور استانبول و کوش آداسی, تور استانبول ویژه ماه رمضان 94, تور استانبول و انتاليا, تور استانبول ویژه نوروز 94, تور استانبول ویژه عید فطر 93, تور استانبول هتل 5 ستاره, تور استانبول هتل 4 ستاره, تور استانبول هتل کریستال, تور استانبول هتل گراند جواهر, تور استانبول هتل مارمارا, تور استانبول هتل تایتانیک سیتی, تور استانبول هتل لیون, تور استانبول هتل الیت ورد, تور استانبول هتل گرند جواهر, تور استانبول هتل تایتانیک, تور استانبول یک هفته ای, تور استانبول یک هفته, تور استانبول یا آنتالیا, تور استانبول یو آل, تور استانبول یک روزه, تور استانبول هتل یورو پلازا, قیمت تور استانبول یک هفته, تور استانبول از یزد, قیمت تور استانبول یک هفته ای, تور ارزان استانبول یک هفته, هزینه ی تورهای استانبول, هزینه ی تور استانبول, تور استانبول 10 روزه, تور استانبول 14 خرداد, تور استانبول 1 هفته, تور استانبول 12 خرداد, تور استانبول 19 آذر, تور استانبول 17 تیر, تور استانبول 16 خرداد, تور استانبول 1394, تور استانبول 18 خرداد, تور استانبول 1 مرداد, تور استانبول 1 دی, تور 1 هفته ای استانبول, تور استانبول 1 مهر, تور استانبول 1 اسفند 93, تور استانبول 1 شهریور 93, تور استانبول 1 تیر 94, تور استانبول 1 آبان, تور استانبول 1 بهمن, تور استانبول 22 بهمن, تور استانبول 22 بهمن 93, تور استانبول 25 تیر, تور استانبول 27 آذر, تور استانبول 2شب و 3روز, تور استانبول 26 اسفند, تور استانبول 22 بهمن 92, تور استانبول 20 خرداد, تور استانبول 23 اردیبهشت, تور استانبول 24 اردیبهشت, تور 2 روزه استانبول, تور استانبول 2 مرداد, تور استانبول 2 شب و 3 روز, تور استانبول 2 دی, تور استانبول 2 بهمن, تور استانبول 2 شب 3 روز, تور استانبول 2 بهمن 93, تور 2 شب استانبول, تور استانبول 2 شهریور, تور استانبول 2 مهر, تور استانبول 3 شب و4 روز, تور استانبول 3 شب, تور استانبول 3 روزه, تور استانبول 31 تیر, تور استانبول 3 شب نوروز 93, تور استانبول 30 اردیبهشت 94, تور استانبول 3 شب نوروز 94, تور استانبول 3 روز, تور استانبول 30 دی, تور استانبول 3 تخته, تور 3 روزه استانبول, تور 3 روز استانبول, تور 3 شب استانبول, تور 3 روزه استانبول نوروز 93, تور 3 روزه استانبول ارزان, تور 3 روزه استانبول اردیبهشت 94, تور 3 شبه استانبول, تور استانبول 4شب و5روز, تور استانبول 4 شب, تور استانبول 4 روزه, تور استانبول 4 روز, تور استانبول 4 شب نوروز 93, قیمت تور استانبول 4 روزه, تور استانبول هتل 4 ستاره قیمت, تور استانبول 3شب و 4روز, قیمت تور استانبول هتل 4ستاره, تور 4 روزه استانبول, تور 4 شب استانبول, تور 4 روزه استانبول نوروز 93, تور 4 روز استانبول, تور استانبول 4 شب و5 روز, تور استانبول 4 مهر 93, تور استانبول 4 شهریور, تور 4 روزه استانبول نوروز 94, تور استانبول 4 مرداد, تور استانبول 5 شب, تور استانبول 5 روزه, تور استانبول 5 شب و6 روز, تور استانبول 5 ستاره, تور استانبول 5 روز, تور استانبول هتل 5 ستاره گرند جواهر, قیمت تور استانبول 5 شب, قیمت تور استانبول 5 روزه, قیمت تور استانبول 5 ستاره, تور 5 روزه استانبول, تور 5 شب استانبول, تور 5 ستاره استانبول, تور 5 روز استانبول, تور 5 روزه استانبول شهریور 93, تور 5 شب استانبول خرداد 94, تور استانبول 5 فروردین, تور استانبول 5 اسفند 93, تور استانبول 5 مرداد, تور استانبول 6 شب, تور استانبول 6 شب و7 روز, تور استانبول 6 روزه, تور استانبول 6 روز, تور استانبول 6 مرداد, تور استانبول 6 شب تابستان 94, تور استانبول 6 شب شهریور 93, تور استانبول 6 مهر, تور استانبول 6 شب تابستان 92, تور استانبول 6 تیر 94, تور 6 روزه استانبول, تور 6 شب استانبول, تور 6 روز استانبول, تور استانبول 7 شب, تور استانبول 7 روزه, تور استانبول 7 شب و8 روز, تور استانبول 7 روز, تور استانبول 7 شب تابستان 94, تور استانبول 7 روزه تابستان 93, تور استانبول 7 روزه تابستان 94, تور استانبول 7 شب مرداد 93, تور استانبول 7 شب خرداد 93, تور استانبول 7 شب لحظه آخری, تور 7 روزه استانبول, تور 7 شب استانبول, تور 7 روزه استانبول تابستان 93, تور 7 روز استانبول, تور 7 روزه استانبول تابستان 94, تور استانبول 8 روزه, تور استانبول 8 بهمن, تور استانبول 8 روز, تور استانبول 8 فروردین 94, تور استانبول 8 مرداد 93, تور 8روزه استانبول, تور استانبول 8 دی 92, تور استانبول 8 اردیبهشت 94, تور استانبول 8 تیر 94, تور 8 روزه استانبول, تور 8 روز استانبول, تور استانبول 8 شب, تور استانبول 8 مرداد, تور استانبول 93, تور استانبول 94, تور استانبول 92, تور استانبول 93 از تبریز, تور استانبول 94 از شیراز, تور استانبول 94 اردیبهشت, تور استانبول 9 بهمن, تور استانبول 94 تابستان, تور استانبول 93 ارزان, تور استانبول 9 مهر 93, تور استانبول 9 خرداد 94, تور استانبول 9 اردیبهشت, تور استانبول 9 خرداد, تور استانبول 9 اردیبهشت 94, تور استانبول 9 دی 92, تور استانبول 9 شب, تور 9 روزه استانبول, تور استانبول 9 آبان 9

 140. amadi می‌گه:

  واقعا تور ها را همه اول هستید
  تور استانبول خرداد 93, تور استانبول خرداد, تور استانبول خرداد ٩٤, تور استانبول خرداد ٩٣, تور استانبول خرداد 92, تور استانبول خرداد ۹۴, تور استانبول خرداد ماه, تور استانبول خرداد 94 از شیراز, تور استانبول دی 93, تور استانبول دی 92, تور استانبول دی ماه 93, تور استانبول در ماه رمضان, تور استانبول دقیقه 90, تور استانبول در ماه رمضان 94, تور استانبول دي ٩٣, تور استانبول دلتابان, تور استانبول دی ماه, تور استانبول دی ماه 92, تور استانبول رمضان 94, تور استانبول رمضان 93, تور استانبول رمضان, تور استانبول ریما گشت, تور استانبول رفت زمینی برگشت هوایی, تور استانبول رمضان ٩٤, تور استانبول رمضان 92, تور استانبول رمضان ٩٣, تور استانبول رشت, تور استانبول راه ابریشم, تور استانبول زمستان 93, تور استانبول زمستان 92, تور استانبول زمینی, تور استانبول زمینی نوروز 94, تور استانبول زمستان, تور استانبول زمینی نوروز 93, تور استانبول زمینی با قطار, تور استانبول زمستان ٩٣, تور استانبول زمینی تابستان 92, تور استانبول زمینی از تبریز, تور استانبول ژانویه 2015, تور استانبول ژانویه 2014, تور استانبول ژانویه, تور استانبول ژانويه 2015, تور استانبول ژانويه ٢٠١٥, تور استانبول ژانويه, تور استانبول ژانویه 2013, تور استانبول ژانویه 93, تور استانبول ویژه ژانویه, تور استانبول ویژه ژانویه 2015, تور استانبول سفارت کانادا, تور استانبول سوئیت, تور استانبول سه شب وچهار روز, تور استانبول سه روزه, تور استانبول سعادت سیر, تور استانبول سال 94, تور استانبول سی تراول, تور استانبول سه شب, تور استانبول سفر دوستان, تور استانبول سلطان احمد, تور استانبول شهریور 95, تور استانبول شهریور 93, تور استانبول شهریور 92, تور استانبول شهریور 94, تور استانبول شهریور, تور استانبول شیراز, تور استانبول شهريور 93, تور استانبول شهريور, تور استانبول شهريور 92, تور استانبول شباویز, تور استانبول صبحانه ناهار شام, تور استانبول صدف سیر, تور استانبول صبحانه نهار شام, تور استانبول صدف, تور استانبول به صورت اقساط, پکیج تور استانبول صفحه, تور استانبول با صبحانه ناهار شام, تور استانبول با صبحانه و ناهار, تور استانبول طاها گشت, تور استانبول طاها, تور استانبول آژانس طاها گشت, تور استانبول عید فطر, تور استانبول عید فطر 94, تور استانبول عید فطر 93, تور استانبول عید 94, تور استانبول عيد فطر, تور استانبول عید 93, تور استانبول عيد فطر 94, تور استانبول عيد ٩٤, تور استانبول عید قربان, تور استانبول عید غدیر, تور استانبول عید غدیر 93, تور استانبول با غذا, تور استانبول جهانگردان غرب, تور استانبول ویژه عید غدیر, تور استانبول مهر 93 عید غدیر, تور استانبول فروردین 94, تور استانبول فروردین 93, تور استانبول فوری, تور استانبول فروردين 94, تور استانبول فوري, تور استانبول فروردین, تور استانبول فروردین ۹۴, تور استانبول فول برد, تور استانبول فروردين٩٤, تور فستيوال استانبول, تور استانبول قسطی, تور استانبول قشم ایر, تور استانبول قطار, تور استانبول قیمت مناسب, تور استانبول قدس گشت, تور استانبول قیمت ویژه, تور استانبول ققنوس, تور استانبول قصر شیرین, تور استانبول قبرس, تور استانبول کوش آداسی, تور استانبول کرمانشاه, تور استانبول+کوشی آداسی, تور استانبول کریسمس 2015, تور استانبول کریسمس, تور استانبول کرج, تور استانبول کرمان

 141. محمودی می‌گه:

  من هز چی سرچ کردم دیدم شما صفحه اول گوگل هستید چرا؟

  تور استانبول مرداد 95, تور استانبول تیر 95, تور استانبول تابستان 95, تور استانبول 95, تور استانبول از تبریز, تور استانبول الی گشت, تور استانبول عید فطر 95, تور استانبول خرداد 95, تور استانبول از اصفهان, تور استانبول قیمت, تور استانبول, تور استانبول از شیراز, تور استانبول از مشهد, تور استانبول ارزان, تور استانبول از تهران, تور استانبول از اهواز, تور استانبول از کرمانشاه, تور استانبول اردیبهشت 95, تور استانبول ا, تور استانبول با قطار, تور استانبول بهمن 93, تور استانبول بهمن 92, تور استانبول با پرواز ماهان, تور استانبول بهار 94, تور استانبول با پرواز اطلس جت, تور استانبول با پرواز تابان, تور استانبول با پرواز ترکیش, تور استانبول با پرواز قشم ایر, تور استانبول با اطلس جت, تور استانبول پرین, تور استانبول پاییز 93, تور استانبول پاییز 92, تور استانبول پرواز ماهان, تور استانبول پرواز اطلس جت, تور استانبول پرواز آسمان, تور استانبول پرواز از اصفهان, تور استانبول پاييز ٩٣, تور استانبول پرواز ترکیش, تور استانبول پاييز 93, تور استانبول تابستان ۹۵, تور استانبول تیرماه 95, تور استانبول تابستان 94, تور استانبول تابستان 93, تور استانبول تابستان 92, تور استانبول تیر 94, تور استانبول تیر 93, تور استانبول تبریز, ثبت نام تور استانبول, تور استانبول ثریا, تور استانبول جدید, تور استانبول جنوب شرق, تور جزیره استانبول, تور جزایر استانبول, تور جزيره استانبول, تور استانبول اطلس جت, تور استانبول هتل جواهر, تور استانبول گراند جواهر, قیمت تور استانبول جدید, تور استانبول چارتر, تور استانبول چهار فصل, تور استانبول چهار روزه, تور استانبول چارتری, تور استانبول چهار شب, تور چارتر استانبول ارزان, تورهای چارتر استانبول, تور استانبول آژانس چهار فصل, تور استانبول هتل چهار ستاره, تور ترکیه استانبول چارتر, تور استانبول هتل گرند حیات, تور استانبول هتل گراند حیات, حراج تور استانبول, تور استانبول حرکت از شیراز, تور استانبول حرکت از تبریز, تور استانبول حرکت از مشهد, تور استانبول حرکت از اصفهان, تور استانبول با هتل گرند حیات, تور استانبول هتل حمیدیه, تور استانبول هتل پارک حیات, تور استانبول خرداد 94,

 142. ونوس می‌گه:

  سلام
  برای اولین بار با پرواز معراج مسافرت کردم واقعا از کیفیت پرواز کلاملا راضی بودم
  رفت و برگشت و اوقات خوبی گذرندونم
  ممنونم

 143. حسن می‌گه:

  با تشکر از گشت نوید من همیشه از این آژانس تور خرید میکنم و برای پدرم هم برای آخر ماه رمضان تور استانبول میگیرم

 144. سپیده عاشوری می‌گه:

  سلام. اولین تابستانی است که تصمیم داریم با تور سفر کنیم وخوشحالم که با معرفی یکی از دوستان اولین انتخابم شمایید.

 145. اسد می‌گه:

  ممنون از تورهای جذابتون

 146. حسن می‌گه:

  من همیشه سفرها و بلیط هام و از آژانس مسافرتی نوید گشت تهیه می کنم فوق‌العاده و متفاوت با نرخ های استثنایی با تشکر از نوید گشت برای سرویس دهی عالی ?

 147. maryam می‌گه:

  باسلام
  وقتی من هنوز افتخار اینونداشتم باتورهای شما برم سفر چی بگم وازچی تعریف کنم. اگردرقرعه کشی برنده بشم هم تعریف می کنمازتورهای شماوهم
  براتون توریست معرفی می کنم ومهمتراینکه تبلیغ می کنم.با تشکر
  مریم

 148. جواد راعی می‌گه:

  عالی و بسیار جالب

 149. مختارزردويي می‌گه:

  من در سه سال گذشته تمامي سفرهاي خارجي و داخلي ام را با گشت نويد رفتم،تسريع در اخذ ويزا وبرخورد خوب وپاسخگويي در ساعات غير كاري در مواقع بروز مشكل حتي ١١:٣٠شب يا روزهاي تعطيل و سرويس دهي خوب در طي سفر و انتخاب تور ليدرهاي مسلط از ويژگيهاي اين اژانس هواپيمايي است.من١١بار دوبي و يكبار استانبول و٧بار كيش رفتم.وانتخاب تير ماهم نيز مالزي وتايلند خواهد بود.

  • seo bartar می‌گه:

   ممنون از شما که تور ما را انتخاب می کنید وظیفه ی ما سرویس دهی خوب است و امیدوارم در بقیه سفر های شما بتوانیم به خوبی عمل کنیم و به شما خوش بگذرد.
   تشکر از نظر شما

 150. زهرا می‌گه:

  چرا نتایج قرعه کشی و اعلام نکردید نتیجه رو دیروز ساعت 5 قرار بود اعلام کنید لینک نتایج رو هم که معلوم نیست چی گذاشتید کلیک میکنیم باز نمیشه؟ ؟ !!!!

  • kiyomars می‌گه:

   به دلیل استقبال بیش از حد دوستان از ارسال دیدگاه در باره تورها روز شنبه ارسال قرعه کشی نتایج دوباره اعلام خواهد شد.
   لینک کانال قرعه کشی اینه
   https://telegram.me/gashte_navid
   یا اینو سرچ کنید در تلگرام
   gashte_navid@

 151. حسن می‌گه:

  با تشکر از وبسایت خوبتون ?

 152. حسن می‌گه:

  با تشکر از آژانس مسافرتی نوید گشت
  من تورهایی مسافرتیم و از این آژانس میگیرم و تشکر میکنم از سرویس دهی متفاوت بنده در اول اردیبهشت به استانبول سفر کردم با پرواز ترکیش به محض ورود با یک ون شخصی ما رو به سمت هتل بردن و سفری امن و مطمئن رو گذراندم مهمترین مسئله اعتبار آژانس و کیفیت و سرویس دهی است و توصیه میکنم با توجه به اینکه تورهایی زیادی هستند که کلاهبرداری میکنند و یا سرویس که قرار بود به مشتری بدهند را نمی دهند توصیه میکنم فقط از آژانس نوید گشت رزرو بلیط، ویا تور خودراخریداری کنید.

 153. مسعود سلطانی می‌گه:

  تور استانبول عالیه

 154. سحربيگى می‌گه:

  خيلى هم عالى ????????????????

 155. سحر علیمحمدی می‌گه:

  تشکر و سپاس فراوان از تور های استانبولی که ارائه می دید

 156. Soheil می‌گه:

  تور استانبول گشت نوید خیلی عالیه…لطفا فعالیت تو تلگرام را بیشتر کنید که اطلاعات بیشتری کسب کنیم.ممنون

 157. محمد می‌گه:

  سلام لطفا تور هاى لحظه اخرى رو تو تلگرام بفرستيد. متشكرم

  • kiyomars می‌گه:

   در کانال تلگرام تور استانبول گشت نوید ما عضو شید حتما ارسال خواهیم کرد 2 امتیاز با آی پی شما ثبت شده است. تا اخر هفته هر کس بیشتر ین نظر را ارسال کند برنده خواهد بود

 158. اسد می‌گه:

  گشت نوید یدونس

 159. hasan می‌گه:

  تور ارزان استانبول چنده لطفا اعلام فرمایید

 160. مسلمان می‌گه:

  من که واقعا لذت بردم توری پر انرژی و خوب بود تور استانبول گشت نوید و در عین حال امن برای تمامی مسافرین این تور.تشکر می کنم از گشت نوید.

  • مدیری می‌گه:

   واقعا عالی بود تور استانبول در هتل سی وی کی پارک بوسفوروس را من براتون پیشنهاد میکنم خیلی هتل خوبیه.

 161. مرادی می‌گه:

  با اینکه شرایط استانبول در این ماه های اخیر نا امن بود ولی امن ترین تور را با تور استانبول گشت نوید تجربه کردم.
  با تشکر از زحمات شما

 162. محسنی می‌گه:

  سلام…با تشکر از زحمات شما
  من یک خریدار پوشاک ترک هستم…با تور های استانبول مختلفی مسافرت رفتم.ولی واقعا تور استانبول گشت نوید از همه متفاوت تر و تور ارزانی بود و هرچی سرچ کردم گشت نوید در تمامی تور ها خدمات بسیار عالی داشت.
  تور استانبول لحظه آخری
  تور استانبول ارزان
  تور استانبول قیمت
  تور استانبول اسفند 95
  تور استانبول نوروز 96
  تور استانبول از تبریز
  تور استانبول بهمن 95
  تور استانبول از مشهد

  • رازی می‌گه:

   سلام آقای محسنی
   من با شما موافقم و خسته نباشید میگم به شرکت گشته نوید به دلیل تور استانبول بسیار متفاوت

 163. kiyomars می‌گه:

   

  جستجوهای مربوط به تور استانبول در گوگل روی لینکهای زیر کلیک نمایید تا مستقیم وارد گو گل شوید و سرچ را دنبال کنید
  تور استانبول لحظه آخری
  تور استانبول ارزان
  تور استانبول قیمت
  تور استانبول نوروز 96
  تور استانبول از تبریز
  تور استانبول اسفند 95
  تور استانبول از مشهد
  تور استانبول از اصفهان
  جستجوهای مربوط به تور استانبول لحظه آخری
  تور لحظه آخری استانبول از تبریز
  تور لحظه آخری استانبول از اصفهان
  تور لحظه آخری استانبول از شیراز
  تور لحظه آخری استانبول بهمن 95
  تور لحظه آخری استانبول از مشهد
  تور لحظه آخری استانبول 95
  تور استانبول ارزان
  تور لحظه آخری استانبول اسفند 95

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *